Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matka pięciorga dzieci z Puław błaga o pomoc

Utworzony przez Pirat, 20 września 2010 r. o 09:25 Powrót do artykułu
nie przejmuj sie dziewczyno tymi co tu pisza tamta pani miala racje ze sama patologia odpisuje polowy znich pewnie nigdzie nie pracuje i ma cos do powiedzenia albo pracuja dorywczo a tez pewnie biora z opieki i im wystarcza chorzy ludzie nie jedna o pomoc by napisala ale odwagi nie ma a dzieci gloduja i brudne chodza leczcie sie na glowe !Dajcie jej jakies ubrania po dzieciach buty to tak wiele a nie glupoty pier***icie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przeciez nie wymaga stu tysiecy barany !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ale brechta a pewnie wszyscy na "nie pomogę" latają co niedziele do kościoła.... po co? tylko że głodnego nakarmić....itd to mówi wasza religia ....WSTYD!!!! nie wiecie co was jutro spotka a może sami za pukacie po pomoc do jej drzwi albo jutro w tej gazecie będzie artykuł o was!!!!! nie wolno wam oceniać bo nie macie prawa nawet jeżeli to państwo prawa....jak widać nie dla wszystkich bo ta kobieta za takie obrażliwe komentarze to powinna z wami dobrze pocisnąć!!!! nie chcesz nie pomagaj ale nie komentuj jej dramatu a życzę ci/wam tego samego ze zdwojoną siłą i niech się w życiu wiedzie byle jak najlepiej!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam to towarzystwo z bloków to wcale tak nie wygląda ,jaka bieda? przeprasza 1250 z opieki ,ja muszę pracować ,prawie cały miesiąc na taką kwotę ,a taka laska sobie siedzi w domku i się śmieje MOPS ,że durnie kasę dajką.Przepraszam ,ale dzieci w niczym nie przeszkadzają,żeby pójść do pracy ,ale przecierz lepiej stać z wózkiem pod sklepem i piwkować i popalać a opieka i tak da ,jej dzieci się same chowają to niech nie udaje cierpiącej matki,którą nie jest ,tylko do roboty .Dlaczego takie darmiozjady mają żyć z naszych podatków ,a jak nie umie zapewnić dzieciom bytu to jeszcze Dom Dziecka jest ,tam na pewno by miały lepiej i przynajmniej by może ich jakoś wychowali bo na chwile obecną to złodzieje tylko z nich wyrosną i zawód po tatusiu przejmą.Sorry ale takim ludziom nawet złamanego centa bym nie dała młoda kobieta ,wstyd jak nie wiem ,ale nasze Państwo lubi dziadostwo utrzymywać ,a ludziom pracującym tylko potrafią zabierać bo dochód przekracza np.rodzinne czy alimenty z funduszu.W ogóle mi nie jest żal tak ograniczonych i mało zaradnych ludzi i może niech sterylizacje niech przeprowadza ,bo to pewnie początek z tymi dzieciakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATOLOGIA DO ŁOPAT ! Ot takie komunistyczne hasło a jak pięknie oddaje idee pracy. Pni ma 5 dzieci,męża pijaka i nie ma na życie. HMM a kto dzieci robił,a kto męża zmuszał do picia i do jazdy po alkoholu, a kto nie pozwolił iść do pracy ? Ja też chcę darmowe mieszkanie, co miesiąc pieniądze za nic, chcę kurs np. szycia i fryzjerstwa (ot taki mam kaprys bo ci ludzie po kursach nigdy do pracy nie pójdą). Nie ma z kim zostawić dzieci a tam na wólce to suuuuper argument. Nie mam z kim zostawić dzieci.... a koleżanki od wódki, kawy, piwa to co ? Łatwo wyciągać łapy bo bieda ale samemu się taki los zgotowało. Dlatego zamiast płakać i żalić się weż się 30 letnia !!!!! bezrobotna kobieto do roboty a nie udawaj pokrzywdzoną. Koleżanki umiesz bronić a sama co ? Bezczelna gówniara z rozdmuchanym ego. Może jeszcze wczasy ci zafundować ,może Majorka albo Tunezja? A samochodu nie chcesz, mam merola do oddania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi tej kobiety. Dała się wkręcić MOPR-owi w kurs, który niczego nie zmieni w jej życiu oprócz tego, że będzie bezrobotna. Ludzie z MOPR-u nie mają serca!!! Liczy się statystyka. A biedny będzie biedniejszy - dla nich to żadna różnica. Dostali kasę na szkolenia, zarabiają na tym i wkręcają prostych, bezbronnych, niezorientowanych ludzi.W Lublinie jest to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosz, do licha...ma matkę, ma teściową, siotsry, braci, szwagrów, szwagierki, ma pewnie i babcię, bo nie wygląda na osobę w średnim wieku. Niech to tałatajstwo podrzuci komuś kto siedzi w domu a sama do roboty. Tylko pewnie nie miało się czasu zdobyc zawodu ani wykształcenia, bo głowe miało się zajętą d**ą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No ale ma możliwość podjęcia pracy sezonowej lub dorywczej, prawda? W podjęciu działania mieszkanie w bloku jej nie powinno przeszkadzać?
a co ma zrobić w tym czasie z taką gromadą dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sięnajpierw bzzz bbzzzz a potem myśli, to właśnie tak jest. Może jak mąż wróci, to i 'na zgodę' szóste dziecię się pojawi?? A co. A potem daj daj daj pomóż bo nie mamy jak żyć. Typowi wychowankowie komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwi mnie to wszystko. jestem młoda i chyba w gorszej sytuacji jak ta Pani, wyszlam za maz bo zaszlam w ciaze. moj maz okazal sie totalnie nieodpowiedzialny, zaczal pic, grac... uniemozliwil mi skonczenie szkoly, zaszlam w druga ciaze... i wtedy cos do mnie dotarlo, odeszlam od niego, wrocilam do rodzicow, choc mieszkam z dziecmi w malenkim pokoiku gdzie staje wersalka i regal to jakos zyjemy, rodzice robia wszystko zeby mi pomoc, mezowi(w tej chwili bylemu) na 3 rocznice slubu zafundowalam pozew rozwodowy, sad przyznal mi 500zl alimentow, ktorych on nie placi, MOPS tez robi rozne problemy z wyplata tych swiadczen, wiecznie brakuje jakiegos dokumentu lub cos jest nie tak. wrocilam do szkoly, jestem w ostatniej klasie, mam jeszcze mlodzsza siostre ktora tez ma swoje potrzeby. zeby kontynuowac nauke poslalam dzieci do przedszkola, kwota alimentow ledwo wystarcza na oplate, rodzice zarabiaja niewiele, ale jestesmy razem i dajemy jakos rade, chce jak najszybciej skonczyc szkole, juz wsrod znajomych rozpuscilam wici o poszukiwaniu pracy, moze pojde na studia, jesli bedzie mnie stac. zaczelam dorosle zycie zle, ale jesli czlowiek zna swoja wartosc jest w stanie wszystko zmienic. moge wspolczuc tej Pani, ale z tego co sie orientuje przy szkoleniach z mopsu mozna robic na zlecenie lub 1/4 etatu, a w pulawach sa grupy zlobkowe, moze dzieci wyslac do przedszkola, to podobno w wielodzietnych rodzinach tez sponsoruje mops, zawsze jest jakies wyjscie, nie ma sie co poddawac, musi uwierzyć w siebie i zadbać o przyszlosc dzieci, one kiedys ocenia ja za to co zrobila i jak! moje tez na pewno ocenia mnie wiec chce zeby byla to jak najlepsza ocena, ojca nie znaja(nie interesuje sie nimi) to z matki niech maja pożytek. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam wiem jak wyglądają te kursy z mopsu, bo oni je mają u nas w szkole. przychodzą, kawka, herbatka, uczniowie pieka dla nich ciasteczka, siedza i pierdzielą, coś tam w temacie powiedza potem dalej swoje. tylko klasy gastronomiczne blokuja, a co przerwa lataja na fajke. a odstawione te paniusie takie jak na "rewie mody". poza tym jak nie ma z kim zostawic dzieci zeby pojsc do pracy to z kim sa jej dzieci kiedy ona przez pol dnia jest na kursie??? psikus, wydalo sie ze paniusia cos kreci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam myślę ze moze sie kobita wziac do roboty, przeciez na wolce jest dom weselny, czego nie pojdzie na weekendy do pracy, nawet gary zmywac, przeciez ksztalci sie w kierunku malej gastronomii to moze lepsze zajecie jej znajda. na weekendach w domach weselnych mozna 600zl miesiecznie wyciagnac, to chyba nie malo. przeciez w weekend to jej ktoras z tych broniacych mocno kolezanek dzieciarni przypilnuje, znajac jej sytuacje nie powinny odmowic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andzia napisał:
PATOLOGIA DO ŁOPAT ! Ot takie komunistyczne hasło a jak pięknie oddaje idee pracy. Pni ma 5 dzieci,męża pijaka i nie ma na życie. HMM a kto dzieci robił,a kto męża zmuszał do picia i do jazdy po alkoholu, a kto nie pozwolił iść do pracy ? Ja też chcę darmowe mieszkanie, co miesiąc pieniądze za nic, chcę kurs np. szycia i fryzjerstwa (ot taki mam kaprys bo ci ludzie po kursach nigdy do pracy nie pójdą). Nie ma z kim zostawić dzieci a tam na wólce to suuuuper argument. Nie mam z kim zostawić dzieci.... a koleżanki od wódki, kawy, piwa to co ? Łatwo wyciągać łapy bo bieda ale samemu się taki los zgotowało. Dlatego zamiast płakać i żalić się weż się 30 letnia !!!!! bezrobotna kobieto do roboty a nie udawaj pokrzywdzoną. Koleżanki umiesz bronić a sama co ? Bezczelna gówniara z rozdmuchanym ego. Może jeszcze wczasy ci zafundować ,może Majorka albo Tunezja? A samochodu nie chcesz, mam merola do oddania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JACY WY JESTEŚCIE FAŁSZYWI !!!!!!!!!! JA MIESZKAM TEŻ NA WÓLCE I NIGDY NIE WIDZIAŁAM TEJ KOBIETY PIJANEJ. DLACZEGO WY JĄ TAK OCZERNIACIE . JAKA RODZINA PATOLOGICZNA KŁAMSTWA . NORMALNA TO JEST RODZINA JEJ MĄŻ PRACOWAŁ A ONA ZAJMOWAŁA SIĘ DOMEM CZY TO COŚ ZŁEGO.A ZA MIESZKANIE PŁACIŁA A NIE JAK PANI SĄDZI ŻE ZA DARMO. TA KOBIETA NIE BOI SIĘ PRACY BO BYŁA NIE RAZ NA ZAROBKU . A CO DO TEGO KURSU TO PANI NIECH TEŻ SIĘ ZAPISZE JAK PANI JEJ TAK ZAZDROŚCI NIKT PANI NIE BRONI . JAK BYŚCIE DOBRZE PRZECZYTALI ARTYKUŁ TO TA KOBIETA PROSI O POMOC RZECZOWĄ A NIE FINANSOWĄ A TO JEST RÓŻNICA !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
JACY WY JESTEŚCIE FAŁSZYWI !!!!!!!!!! JA MIESZKAM TEŻ NA WÓLCE I NIGDY NIE WIDZIAŁAM TEJ KOBIETY PIJANEJ. DLACZEGO WY JĄ TAK OCZERNIACIE . JAKA RODZINA PATOLOGICZNA KŁAMSTWA . NORMALNA TO JEST RODZINA JEJ MĄŻ PRACOWAŁ A ONA ZAJMOWAŁA SIĘ DOMEM CZY TO COŚ ZŁEGO.A ZA MIESZKANIE PŁACIŁA A NIE JAK PANI SĄDZI ŻE ZA DARMO. TA KOBIETA NIE BOI SIĘ PRACY BO BYŁA NIE RAZ NA ZAROBKU . A CO DO TEGO KURSU TO PANI NIECH TEŻ SIĘ ZAPISZE JAK PANI JEJ TAK ZAZDROŚCI NIKT PANI NIE BRONI . JAK BYŚCIE DOBRZE PRZECZYTALI ARTYKUŁ TO TA KOBIETA PROSI O POMOC RZECZOWĄ A NIE FINANSOWĄ A TO JEST RÓŻNICA !!!!!!!!!!!!!!!
Jak może w normalnej rodzinie ojciec i mąż głowa rodziny jeździć po pijanemu?To uważasz gościu za normalkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tja,biedna bo chłop zawiódł. Patologia i to w dodatku dziedziczna.Czego ona nauczy własne dzieci? Picia wódki,leserstwa i wylegiwania przed domem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zneczulica okropna, zenuła! punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. jak kiedys przezyjecie to na d... odczujecie i wtedy sie zamknieciee!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę powodu do obrażania tej nieszczęśnicy. Walczyć ze skutkiem jest kompletną głupotą. Przecież KTOŚ tę kobietę poucza, jak ma żyć zgodnie z przykazaniami. Prawdopodobnie w małej miejscowości ludzie są bardziej rozliczani ze stosowania średniowiecznych zasad małżeńskich. Czy jakaś instytucja świecka zajmuje się dzisiaj takimi problemami jak tzw. planowanie rodziny? Stara się aby kaganek oświaty w tej dziedzinie dotarł do "maluczkich". A w życiu! Wszelkie polskie instytucje podkuliły ogony i boją się narazić KTOSIOWI. Nie jest tak? A jak się już pojawi jakieś nieszczęście, to nieszczęśnik może liczyć, co najwyżej, na odruch serca współplemieńców. Zresztą niewielki odruch i niewielkiej grupy. A przyczyna tej sytuacji - "koń jaki jest każdy widzi". No, nie przesadzajmy, nie każdy. I tu jest problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEST MI PRZYKRO, CZYTAJĄC TE IDIOTYZMY. JAK MOŻECIE PISAĆ, PO CO ROBIŁA SOBIE TYLE DZIECI ? TO AKURAT OD NIEJ NIE ZALEŻAŁO. CHCIAŁA UTRZYMAĆ RODZINĘ W CAŁOŚCI, WIĘC NAJPRAWDOPODOBNIEJ ULEGAŁA MĘŻOWI. BYĆ MOŻE TAK ZOSTAŁA NAUCZONA, ABY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM BYĆ MĘŻOWI POSŁUSZNĄ. BYĆ MOŻE Z PRZYCZYN RELIGIJNYCH I NACISKU KOŚCIOŁA NIE UZNAWAŁA ANTY KONCEPCJI. NIE WIEM. NIE OSĄDZAM NIKOGO. ONA Z PORTFELA NIKOMU NA SIŁĘ NIE WYCIĄGA. KTO MA OCHOTĘ POMÓC, POMOŻE. KTO NIE, TO NIE. TA KRYTYKA JEST ZUPEŁNIE NIE NA MIEJSCU. BYĆ MOŻE TA PANI OD MĘŻA ODEJŚĆ NIE POTRAFIŁA, PONIEWAŻ GO KOCHA, I WIERZY ŻE SIĘ ZMIENI . NIE WIEM. MOŻE BRAKUJE JEJ TEJ ZARADNOŚCI, JAKĄ MAJĄ INNE PANIE. NALEŻAŁO BY JEDNAK ZADAĆ WAŻNE PYTANIE. CZY JEST DOBRĄ I TROSKLIWĄ MATKĄ ? CZY DOKŁADA WSZELKICH STARAŃ ABY ZAPEWNIĆ DLA SWOICH POCIECH GODZIWE WARUNKI BYTOWE? I NAJWAŻNIEJSZE, CZY WOBEC SWOICH DZIECI NIE UŻYWA PRZEMOCY? JEŻELI NIE, TO DLACZEGO BY JEJ NIE WESPRZEĆ. ODWAŻYŁA SIĘ POPROSIĆ MEDIALNIE O POMOC. TO TEŻ W PEWNYM STOPNIU UGODZIŁO BYĆ MOŻE W JEJ DUMĘ. TAK PRZYNAJMNIEJ MYŚLĘ. WIEM ŻE JEST WIELE UMĘCZONYCH KOBIET, KTÓRYM NALEŻY SIĘ POMOC OD PAŃSTWA, KTÓREJ NIE OTRZYMUJĄ. NIE OSĄDZAJMY NIKOGO. NIE KRYTYKUJMY. CZASEM WYSTARCZY DOBRE SŁOWO, ABY KOGOŚ ZMOTYWOWAĆ DO REFLEKSJI I ZASTANOWIENIA SIĘ NAD SWOIM ZACHOWANIEM- POSTĘPOWANIEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEST MI PRZYKRO, CZYTAJĄC TE IDIOTYZMY. JAK MOŻECIE PISAĆ, PO CO ROBIŁA SOBIE TYLE DZIECI ? TO AKURAT OD NIEJ NIE ZALEŻAŁO. CHCIAŁA UTRZYMAĆ RODZINĘ W CAŁOŚCI, WIĘC NAJPRAWDOPODOBNIEJ ULEGAŁA MĘŻOWI. BYĆ MOŻE TAK ZOSTAŁA NAUCZONA, ABY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM BYĆ MĘŻOWI POSŁUSZNĄ. BYĆ MOŻE Z PRZYCZYN RELIGIJNYCH I NACISKU KOŚCIOŁA NIE UZNAWAŁA ANTY KONCEPCJI. NIE WIEM. NIE OSĄDZAM NIKOGO. ONA Z PORTFELA NIKOMU NA SIŁĘ NIE WYCIĄGA. KTO MA OCHOTĘ POMÓC, POMOŻE. KTO NIE, TO NIE. TA KRYTYKA JEST ZUPEŁNIE NIE NA MIEJSCU. BYĆ MOŻE TA PANI OD MĘŻA ODEJŚĆ NIE POTRAFIŁA, PONIEWAŻ GO KOCHA, I WIERZY ŻE SIĘ ZMIENI . NIE WIEM. MOŻE BRAKUJE JEJ TEJ ZARADNOŚCI, JAKĄ MAJĄ INNE PANIE. NALEŻAŁO BY JEDNAK ZADAĆ WAŻNE PYTANIE. CZY JEST DOBRĄ I TROSKLIWĄ MATKĄ ? CZY DOKŁADA WSZELKICH STARAŃ ABY ZAPEWNIĆ DLA SWOICH POCIECH GODZIWE WARUNKI BYTOWE? I NAJWAŻNIEJSZE, CZY WOBEC SWOICH DZIECI NIE UŻYWA PRZEMOCY? JEŻELI NIE, TO DLACZEGO BY JEJ NIE WESPRZEĆ. ODWAŻYŁA SIĘ POPROSIĆ MEDIALNIE O POMOC. TO TEŻ W PEWNYM STOPNIU UGODZIŁO BYĆ MOŻE W JEJ DUMĘ. TAK PRZYNAJMNIEJ MYŚLĘ. WIEM ŻE JEST WIELE UMĘCZONYCH KOBIET, KTÓRYM NALEŻY SIĘ POMOC OD PAŃSTWA, KTÓREJ NIE OTRZYMUJĄ. NIE OSĄDZAJMY NIKOGO. NIE KRYTYKUJMY. CZASEM WYSTARCZY DOBRE SŁOWO, ABY KOGOŚ ZMOTYWOWAĆ DO REFLEKSJI I ZASTANOWIENIA SIĘ NAD SWOIM ZACHOWANIEM- POSTĘPOWANIEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze powinna miec chwile refeleksji zanim poszla do lozka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...